Itthon vagyok

A program plakátja

Bleicher László festménykiállítása

Május 8-án kezdődik kerületünkben a Budafok-Tétényi Tavaszi Művészeti Fesztivál. A programsorozathoz könyvtárunk is csatlakozik Bleicher László festménykiállításával. Bleicher László a Mészáros László Kör alkotója, Budafokon született. A kiállításon válogatás látható az alkotó munkáiból. A festőművész beszélgetőtársa Garbóci László helytörténész lesz. Történeteik, visszaemlékezéseik középpontjában a régi Budafok áll.

A kiállítást megnyitja: Neuberger István festőművész
Hangszeren kíséri: Vámosi-Nagy Zsuzsa fuvolaművész

A megnyitó időpontja: 2025. május 16. (péntek) 18 óra
HelyszínFSZEK Budafoki Könyvtár, 1221 Budapest, Kossuth Lajos utca 30. 

A kiállítás megtekinthető a könyvtár nyitvatartási idejében 2025. június 12-ig.

A kiállításmegnyitón való részvételhez előzetes regisztráció szükséges a fszek2203@fszek.hu e-mail címen, a jelentkezésről visszaigazolást küldünk.

A regisztrációval kapcsolatos adatkezelési tájékoztató itt olvasható.

A könyvtár által szervezett programon a részvétel ingyenes. A rendezvény résztvevői a megjelenésükkel tudomásul veszik, hogy a rendezvényen fotó/videófelvétel készül, amelyet a könyvtár honlapján vagy Facebook-oldalán közzétehet. A felvételen látható érintett írásban kifogásolhatja az arcmása közzétételét.

Festmény: Bleicher László
Plakát: FSZEK