Modern Gyöngyékszerek - Kiállítás
Kedves Olvasóink! Szeretettel várjuk Önöket a Magyar Gyöngy Egyesület kiállítására. Az Egyesület bemutatja tagjainak modern gyöngymunkáit, amelyek mind ünnepi alkalmakra, mind hétköznapokra szolgálhatnak öltözékünk díszeként, kiegészítőjeként.
A tárlat megtekinthető a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Dagály utcai Könyvtárában 2025. január 21-től február 21-ig a könyvtár nyitvatartási idejében.
Cím: FSZEK Dagály utcai Könyvtár, 1138 Budapest, Dagály utca 9.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
A könyvtárak által szervezett programokon a részvétel ingyenes. A rendezvények résztvevői a megjelenésükkel együtt tudomásul veszik, hogy a rendezvényeken fotó/videófelvétel készül, amelyet a könyvtár honlapján vagy a közösségi média oldalain közzétehet. Az adatkezelés önkéntes hozzájáruláson alapul. A felvételen látható érintett írásban kifogásolhatja az arcmása közzétételét.
Plakát: FSZEK
ingyenes / 12 hónap
Regisztrációs olvasójegy adminisztrációs díja:
400 Ft / 12 hónap
Napijegy: 1.700 Ft / nap
Adott könyvtár használatára jogosító olvasójegy:
12 hónapra: 5.600 Ft
6 hónapra: 4.300 Ft
3 hónapra: 3.100 Ft
Minden tagkönyvtár egyidejű használatára jogosító olvasójegy:
12 hónapra: 10.000 Ft
6 hónapra: 7.700 Ft
Kedvezmények