Képfények
Kassai Balázs János író kötetének bemutatója a Kelenföldi Könyvtárban.
"Egy új gótikus utazás pillanatképeibe nyerhetsz betekintést 36 rövid leíráson keresztül, amelyek mindegyike külön is értelmezhető, de együtt mesélik el a történetet, ami valamikor 1921 és 1938 között játszódik, a fekete-fehér fényképek, a papír alapú levelek és képeslapok korában. A célkitűzés kettős: az érdeklődés felkeltése és egy olyan kitalált történet elmesélése, amely a te gondolataiddal válik egésszé."
Beszélgetőtárs: Jánosi Andrea írónő
Időpont: 2025. március 5., szerda 17 óra
Helyszín: FSZEK Kelenföldi Könyvtár, 1119 Budapest, Etele út 55.
Mindenkit szeretettel várunk!
Az eseményen a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Kérjük, hogy a fszek1105@fszek.hu emailen vagy a +36 (1) 766-3311-es telefonszámon jelezzék részvételi szándékukat. A regisztrációhoz kötődő adatkezelési tájékoztató itt olvasható.
A könyvtárak által szervezett programokon a részvétel ingyenes. A rendezvények résztvevői a megjelenésükkel együtt tudomásul veszik, hogy a rendezvényeken fotó/videófelvétel készül, amelyet a könyvtár honlapján vagy a közösségi média oldalain közzétehet. Az adatkezelés önkéntes hozzájáruláson alapul. A felvételen látható érintett írásban kifogásolhatja az arcmása közzétételét.
Plakát: FSZEK, Canva.com